Güde 460-144 LI-ES ECO WHEELER - benzinová sekačka s elektrostartem
Kód: 95558
Ihned odešleme
Objednáte-li do 08:00 hodin, zboží označené "Skladem - Ihned k odeslání" odešleme ihned a může být doručené následující pracovní den.

Doručení k Vám domů nebo výdejní místa
dopravou DPD / DPD Pickup / PPL / PPL ParcelShop už od 70 Kč

Servis EXTRA
v případě výrobní vady během záruky zajistíme odvoz výrobku přímo od zákazníka do našeho servisu
Detailní popis produktu
• Motorová sekačka GÜDE s pohonem kol a elektrickým startováním.Velký 60litrový sběrný koš. Záběr sečení 460 mm a 7polohové nastavení výšky. Výškově nastavitelná rukojeť je navržena pro pohodlí při sečení.
• Vybavení - funkce
• • objem motoru 144 cm³
• 18V Li-Ion pro elektrické startování
• šířka sečení 460 mm
• centrální nastavení výšky sečení v 7 polohách 25-75 mm
• pohon zadních kol
• sběrný koš 60 litrů
• měkká a výškově nastavitelná rukojeť
• sečení, sběr, zadní a boční výhoz
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní technika |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 27 kg |
| EAN: | 4015671856401 |
| Typ sekačky: | rotační |
| Pojezdový systém: | pojezd |
| Startování: | elektrický startér |
| Zdvihový objem válce: | 144 cm³ |
| Výkon motoru: | 2,5 kW • 3,4 HP |
| Otáčky motoru: | 2800 min-¹ |
| Šíře záběru: | 46 cm |
| Minimální výška sečení: | 25 mm |
| Maximální výška sečení: | 75 mm |
| Objem sběrného koše: | 60 l |
| Velikost sečené plochy: | 1600 m² |
| Boční výhoz: | ano |
| Sběrný koš na trávu: | ano |
| Elektrický startér: | ano |
| Druh pohonu: | benzínový |
| Hladina akustického výkonu: | 96 dB |
| Délka: | 1485 mm |
| Šířka: | 535 mm |
| Výška: | 1100 mm |
| Hmotnost: | 27 kg |
