Güde BW 510-190 LI-ES BIG WHEELER - benzinová sekačka
Kód: 95560
Ihned odešleme
Objednáte-li do 08:00 hodin, zboží označené "Skladem - Ihned k odeslání" odešleme ihned a může být doručené následující pracovní den.

Doručení k Vám domů nebo výdejní místa
dopravou DPD / DPD Pickup / PPL / PPL ParcelShop už od 70 Kč

Servis EXTRA
v případě výrobní vady během záruky zajistíme odvoz výrobku přímo od zákazníka do našeho servisu
Detailní popis produktu
• Benzínová sekačka GÜDE s pohonem zadních kol pro velké plochy a náročné zahradní práce. Praktické elektrické startování. Centrální nastavení výšky 7 úrovní (25-75 mm) . Velká kola zajišťují snadnou manévrovatelnost i na nerovném terénu.
• Vybavení -funkce
• • motor o objemu 190 cm³ s výkonem 3,6 kW
• 18V Li-Ion elektrické startování
• sečení,mulčování, zadní a boční výhoz
• šířka sečení 510 mm
• centrální nastavení výšky sečení v 7 polohách (25-75 mm)
• 60litrový sběrný koš na trávu
• velká přední kola 200 mm a zadní kola 250 mm s kuličkovými ložisky
• pohon zadních kol
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní technika |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 32 kg |
| EAN: | 4015671852694 |
| Typ sekačky: | rotační |
| Druh pohonu: | benzínový |
| Pojezdový systém: | pojezd |
| Elektrický startér: | ano |
| Zdvihový objem válce: | 190 cm³ |
| Výkon motoru: | 3,6 kW • 4,8 HP |
| Otáčky motoru: | 2800 min-¹ |
| Šíře záběru: | 51 cm |
| Minimální výška sečení: | 25 mm |
| Maximální výška sečení: | 75 mm |
| Objem koše: | 60 l |
| Velikost sečené plochy: | 1800 m² |
| Boční výhoz: | ano |
| Sběrný koš na trávu: | ano |
| Funkce mulčování: | ano |
| Hladina akustického výkonu: | 98 dB (A) |
| Délka: | 1500 mm |
| Šířka: | 550 mm |
| Výška: | 1080 mm |
| Hmotnost: | 32 kg |
