Güde BW 530-190 R BIG WHEELER - benzinová sekačka
Kód: 95559
Ihned odešleme
Objednáte-li do 08:00 hodin, zboží označené "Skladem - Ihned k odeslání" odešleme ihned a může být doručené následující pracovní den.

Doručení k Vám domů nebo výdejní místa
dopravou DPD / DPD Pickup / PPL / PPL ParcelShop už od 70 Kč

Servis EXTRA
v případě výrobní vady během záruky zajistíme odvoz výrobku přímo od zákazníka do našeho servisu
Detailní popis produktu
• Motorová sekačka GÜDE díky šířce záběru 53 cm je vhodná i pro větší trávníky. Centrální nastavení výšky se 7 úrovněmi (30-95 mm) umožňuje flexibilní přizpůsobení sečení. 60litrový sběrný koš na trávu z plastu a textilní tkaniny. Velká kola (přední 200 mm, zadní 250 mm) zajišťují dobrou trakci na jakémkoli povrchu.
• Vybavení - funkce
• • 4taktní motor o výkonu 3,6 kW
• velká šířka sečení 53 cm
• centrálně nastavitelná výška sečení v 7 polohách (30-95 mm)
• pohon zadních kol
• sečení,mulčování a boční výhoz
• sběrný koš na trávu z textilu a plastu o objemu 60 litrů
• velká kola s kuličkovými ložisky (přední 200 mm, zadní 250 mm)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní technika |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 30.7 kg |
| EAN: | 4015671848932 |
| Typ sekačky: | rotační |
| Druh pohonu: | benzínový |
| Pojezdový systém: | pojezd |
| Zdvihový objem válce: | 190 cm³ |
| Výkon motoru: | 3,6 kW • 4,8 HP |
| Otáčky motoru: | 2800 min-¹ |
| Šíře záběru: | 53 cm |
| Minimální výška sečení: | 30 mm |
| Maximální výška sečení: | 95 mm |
| Objem koše: | 60 l |
| Velikost sečené plochy: | 2000 m² |
| Boční výhoz: | ano |
| Sběrný koš na trávu: | ano |
| Funkce mulčování: | ano |
| Hladina akustického výkonu: | 98 dB (A) |
| Délka: | 1500 mm |
| Šířka: | 500 mm |
| Výška: | 1080 mm |
| Hmotnost: | 30,7 kg |
