Güde EW 410-144 R ECO WHEELER - benzinová sekačka
Kód: 95557
Ihned odešleme
Objednáte-li do 08:00 hodin, zboží označené "Skladem - Ihned k odeslání" odešleme ihned a může být doručené následující pracovní den.

Doručení k Vám domů nebo výdejní místa
dopravou DPD / DPD Pickup / PPL / PPL ParcelShop už od 70 Kč

Servis EXTRA
v případě výrobní vady během záruky zajistíme odvoz výrobku přímo od zákazníka do našeho servisu
Detailní popis produktu
• Motorová sekačka GÜDE s pohonem kol, zajišťuje bez velké námahy sečení i v hustší trávě nebo na mírných svazích. Díky centrálnímu nastavení výšky sečení lze trávník upravit přesně na požadovanou výšku.
• Vybavení - funkce
• • sečení a sběr
• • 4taktní motor o výkonu 2,5 kW
• • centrální nastavení výšky sečení 25-75 mm
• • pohon zadních kol s plynulou převodovkou s možností aretace
• • koš na trávu 45 I
• • robustní ocelový kryt
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní technika |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 23.5 kg |
| EAN: | 4015671849083 |
| Typ sekačky: | rotační |
| Pojezdový systém: | pojezd |
| Zdvihový objem válce: | 144 cm³ |
| Výkon motoru: | 2,5 kW • 3,4 HP |
| Otáčky motoru: | 2800 min-¹ |
| Šíře záběru: | 41 cm |
| Minimální výška sečení: | 25 mm |
| Maximální výška sečení: | 75 mm |
| Objem sběrného koše: | 45 l |
| Velikost sečené plochy: | 1200 m² |
| Délka: | 1345 mm |
| Šířka: | 505 mm |
| Výška: | 1045 mm |
| Hmotnost: | 23,5 kg |
| Druh pohonu: | benzínový |
