Güde GKS 108 L - ostřička pilových řetězů
Kód: 95009


Detailní popis produktu
• Ostřička pilových řetězů GÜDE je přehledná, lehká určená k přesnému nabroušení běžných typů řetězů pro motorové i elektrické pily. Díky robustnímu provedení a otočnému upínacímu mechanismu umožňuje oboustranné ostření všech článků řetězu a přesné nastavení úhlu broušení až do ±35°. Nastavitelný hloubkový doraz a pevné sevření řetězu zjednodušují práci i pro méně zkušené uživatele. Transparentní kryt kotouče zvyšuje bezpečnost při provozu a základna s otvory umožňuje pevné přichycení k pracovní ploše.
• Vybavení - funkce
• • nastavitelný úhel ostření 2 x 35° (pomocí ručního kola)
• vodicí lišta řetězu s variabilně nastavitelným dorazem
• upínání řetězu pomocí upínací páky
• omezovač hloubky broušení
• pro stacionární montáž
• hliníková základna pro lepší stabilitu a delší životnost
• automatické LED pracovní světlo
• Příslušenství : brusný kotouč Ø (108 x 23 x 3,2) mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nářadí dílna / dům / zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.8 kg |
| EAN: | 4015671901293 |
| Síťové napětí: | 220-240 V |
| Frekvence: | 50Hz |
| Třída ochrany: | II |
| Otáčky motoru: | 5000 min-¹ |
| Výkon motoru (P1): | 85 W |
| Průměr brusného kotouče: | 108 mm |
| Šířka brusného kotouče: | 3,2 mm |
| Délka přípojného kabelu: | 180 cm |
| Hladina akustického výkonu: | 78,5 dB (A) |
| Délka: | 230 mm |
| Šířka: | 130 mm |
| Výška: | 170 mm |
| Hmotnost: | 1,8 kg |
