Güde GmbH SEKAČKA GBM 970 k 95180
Kód: 95181
Ihned odešleme
Objednáte-li do 08:00 hodin, zboží označené "Skladem - Ihned k odeslání" odešleme ihned a může být doručené následující pracovní den.

Doručení k Vám domů nebo výdejní místa
dopravou DPD / DPD Pickup / PPL / PPL ParcelShop už od 70 Kč

Servis EXTRA
v případě výrobní vady během záruky zajistíme odvoz výrobku přímo od zákazníka do našeho servisu
Detailní popis produktu
• Nástavec GÜDE určení k sekání lučních trav na zemědělsky vaužívaných ad. udržovaných plochách.
• Vybavení
| • | Deflektor k odklánění vysoké trávy |
| • | Tvrzená lišta nože |
| • | • Plynule nastavitelné ližiny
|
• Vhodné pro 95187 a 95180
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní technika |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 30.7 kg |
| EAN: | 4015671247193 |
| Šířka záběru: | 970 mm |
| Kmity nožů: | 920 min-¹ |
| Nastavení žací výšky: | 20-60 mm |
| Délka: | 1520 mm |
| Šířka: | 980 mm |
| Výška: | 1510 mm |
| Hmotnost: | 30,7 kg |
