Riwall PRO RALM 4640SPi 40V - akumulátorová sekačka 4v1 s pojezdem (bez akumulátoru a nabíječky)
Kód: AM18B1901054B
Ihned odešleme
Objednáte-li do 08:00 hodin, zboží označené "Skladem - Ihned k odeslání" odešleme ihned a může být doručené následující pracovní den.

Doručení k Vám domů nebo výdejní místa
dopravou DPD / DPD Pickup / PPL / PPL ParcelShop už od 70 Kč

Servis EXTRA
v případě výrobní vady během záruky zajistíme odvoz výrobku přímo od zákazníka do našeho servisu
Související produkty
Detailní popis produktu
RALM 4640SPi - aku 40 V travní sekačka 4v1 s pojezdem a bezuhlíkovým motoremsnadné ovládání díky vlastnímu pojezdu tvořeného robustní a spolehlivou převodovkou
moderní, výkonný a bezúdržbový motor PowerMax s bezuhlíkovou technologií
vyšší účinnost motoru až o 50 % oproti klasické technologii
nejpohodlnější cesta údržby vaší zahrady-vysoký výkon, snadné startování, tichý chod, žádné emise ani otravný kabel, žádný spotřební materiál (olej, benzín, svíčky, filtry, apod.)
nově tvarované vysoké šasi pro perfektní sběr trávy a sekání blízko obrubníků
funkce 4v1: sběr do koše, mulčování, zadní výhoz, boční výhoz
mulčovací záslepka i boční deflektor součástí dodávky
ergonomická měkčená a výškově nastavitelná řídítka
lehce sklopná řidítka a přední madlo pro snadný transport
centrální nastavení výšky sečení do 7 pozic
nejnižší pozice pro velmi nízký střih trávníku
tryska pro snadné čištění žacího prostoru
objemný koš s plastovým topem, pohodlným madlem a odvodem vzduchu do stran (šetrné pro alergiky)
zadní kola o velkém průměru zajišťují pohodlnou jízdu i na nerovném povrchu a přispívají ke snadné manévrovatelnosti stroje
plastová ochrana přední části s integrovaným madlem
baterie a nabíječka nejsou součástí dodávky
Orientační provozní doba bez zatížení (2Ah/4Ah/6Ah/9Ah): 12/24/37/50 min. Doba provozu se může lišit v závilosti na zatížení stroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové sekačky |
|---|---|
| Záruka: | 48 měsíců (při splnění podmínek výrobce) |
| Hmotnost: | 30 kg |
| EAN: | 8595123404931 |
| Rozměry balíku: | 840 x 550 x 520 cm |
| Druh pohonu: | Akumulátorový |
| Napětí baterie: | 40 V |
| Záběr sečení: | 46 cm |
| Objem koše: | 60 l |
| Pro údržbu plochy: | 800 m2 |
| Min. výška sečení: | 25 mm |
| Max. výška sečení: | 75 mm |
| Indikátor plného koše: | Ne |
| Typ motoru: | Bezuhlíkový |
| Šasi: | Ocelové |
| Způsob nastavení výšky sečení: | Centrální |
| Počet úrovní nastavení výšky sečení: | 7 |
| Průměr kol: | 180/250 mm |
| Boční výhoz: | Ano |
| Zadní výhoz: | Ano |
| Mulčování: | Ano |
| Typ řidítek: | Ergonomická, sklopná |
| Nastavení výšky řidítek: | Ano |
| Garantovaná hladina akustického výkonu: | 96 db |
| Vibrace působící na obsluhu: | 2,5 m/s2 |
Jsme autorizovaný prodejce Riwall PRO
Postup při reklamaci výrobku Riwall PRO
- našim zákazníkům nabízíme možnost svozu reklamovaného výrobku přímo do smluvního servisu Riwall PRO dopravní službou DPD / DHL (je nutná dostupnost přes den v pracovních hodinách), žádost o svoz můžete poslat na náš e-mail: info@ceskazahrada.cz.
- můžete kontaktovat servisní středisko ve Vaší blízkosti viz odkaz Servisy Riwall PRO
Co je potřeba dodat k vadnému výrobku?
- Jako záruční list slouží faktura od prodejce nebo prodejní doklad o zakoupení
- Uveďte jaká je závada na výrobku
- Nezapomeňte napsat Vaši adresu a telefonní číslo, servisní technik se s Vámi může spojit a konzultovat s Vámi závadu a způsob její odstranění
Výhradní distributor značky Riwall PRO pro Českou republiku
- Firma GARLAND distributor, s.r.o.
- Adresa Hradecká 1136
- Město 506 01 Jičín
- Telefon 493 522 666
- E-mail servis@garland.cz
| Výrobní společnost : | Garland s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | GARLAND distributor, s.r.o. Šturmova 1307, 506 01 Jičín IČ: 60108461, DIČ: CZ60108461 Společnost registrovaná v OR u KS v Hradci Králové 17. 11. 1993, oddíl C, vložka 5276 |
| E-mail : | infoservis@garland.cz |
