Riwall PRO RAPS 2020 20V - akumulátorová prořezávací pila (bez akumulátoru a nabíječky)
Kód: AC42E2101008B-BARE
Ihned odešleme
Objednáte-li do 08:00 hodin, zboží označené "Skladem - Ihned k odeslání" odešleme ihned a může být doručené následující pracovní den.

Doručení k Vám domů nebo výdejní místa
dopravou DPD / DPD Pickup / PPL / PPL ParcelShop už od 70 Kč

Servis EXTRA
v případě výrobní vady během záruky zajistíme odvoz výrobku přímo od zákazníka do našeho servisu
Související produkty
Detailní popis produktu
RAPS 2020 - aku prořezávací pila 20 V (bez baterie a nabíječky)silný motor díky modernímu 20 V akumulátoru s vyspělou elektronikou a ochrannou jednotlivých článků při nabíjení
skvělý poměr ceny a výkonu
aku technika je nejpohodlnější cesta údržby vaší zahrady-vysoký výkon, snadné startování pouhým stiskem tlačítka, tichý chod, žádné emise ani otravný kabel, žádný spotřební materiál (olej, benzín, svíčky, filtry apod.)
otočná hlava do 7 pozic s integrovaným hákem na stahování větví
snadné napínání řetězu otočným knoflíkem bez použití nářadí
snadná vizuální kontrola stavu oleje
ergonomická protiskluzová rukojeť s velkým bezpečnostním spínačem pro pohodlnou práci v rukavicích, nastavitelné madlo
celková délka téměř 2,8 m dovoluje řezat i vysoko položené větve
teleskopická vodící tyč z lehké a pevné hliníkové slitiny
úchyt na ramenní popruh (popruh je součástí dodávky)
baterie v zadní části pro lepší vyvážení stroje
doba běhu cca 30 min (může se lišit v závislosti na zátěži)
hlava s pilou lze snadno sundat a místo ní nasadit hlavu s plotostřihem RACC00085
baterii lze kombinovat i s dalšími stroji Riwall z programu 20 V
2 roky plná záruka na baterii – v případě problému bude automaticky vyměněna za novou
Podmínkou výrobce na uplatnnění prodloužené záruky 48 měsíců je placený servis stroje ve 24 měsíci od zakoupení v autorizovaném servisu Riwall PRO.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové pily |
|---|---|
| Záruka: | 48 měsíců (při splnění podmínek výrobce) |
| Hmotnost: | 6.9 kg |
| EAN: | 8595123407383 |
| Rozměry balíku: | 1280 x 210 x 190 cm |
| Druh pohonu: | Akumulátorový |
| Délka vodící lišty: | 200 mm |
| Napětí baterie: | 20 V |
| Maximální délka: | 2,77 m |
| Minimální délka: | 1,83 m |
| Rychlost řetězu: | 3,76 m/s |
| Rozteč řetězu: | 3/8 '' |
| Tloušťka vodícího článku: | 1,1 mm |
| Počet článků řetězu: | 33 |
| Typ motoru: | Uhlíkový |
| Brzda řetězu: | Ne |
| Automatické mazání řetězu: | Ano |
| Objem olejové náplně: | 0,06 l |
| Garantovaná hladina akustického výkonu: | 96 db |
| Vibrace působící na obsluhu: | 0,695 m/s2 |
Jsme autorizovaný prodejce Riwall PRO
Postup při reklamaci výrobku Riwall PRO
- našim zákazníkům nabízíme možnost svozu reklamovaného výrobku přímo do smluvního servisu Riwall PRO dopravní službou DPD / DHL (je nutná dostupnost přes den v pracovních hodinách), žádost o svoz můžete poslat na náš e-mail: info@ceskazahrada.cz.
- můžete kontaktovat servisní středisko ve Vaší blízkosti viz odkaz Servisy Riwall PRO
Co je potřeba dodat k vadnému výrobku?
- Jako záruční list slouží faktura od prodejce nebo prodejní doklad o zakoupení
- Uveďte jaká je závada na výrobku
- Nezapomeňte napsat Vaši adresu a telefonní číslo, servisní technik se s Vámi může spojit a konzultovat s Vámi závadu a způsob její odstranění
Výhradní distributor značky Riwall PRO pro Českou republiku
- Firma GARLAND distributor, s.r.o.
- Adresa Hradecká 1136
- Město 506 01 Jičín
- Telefon 493 522 666
- E-mail servis@garland.cz
| Výrobní společnost : | Garland s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | GARLAND distributor, s.r.o. Šturmova 1307, 506 01 Jičín IČ: 60108461, DIČ: CZ60108461 Společnost registrovaná v OR u KS v Hradci Králové 17. 11. 1993, oddíl C, vložka 5276 |
| E-mail : | infoservis@garland.cz |
