Riwall PRO RPM 4234 P - benzinová sekačka bez pojezdu
Kód: PM11B2001077A


Související produkty
Detailní popis produktu
Riwall PRO RPM 4234 P - travní sekačka 2v1 s benzinovým motorem bez pojezdu
Travní sekačka Riwall PRO RPM 4234 P je jednoduchý a robustní stroj konstruovaný s ohledem na snadnou obsluhu a dlouhou životnost. Moderní motor s vysokým točivým momentem, lehkým startováním a nízkou spotřebou „primer“ – nastřikovač paliva pro snadný start. Tvar šasi je uzpůsoben dobrému sběru trávy – zvednutý předek pro dobré proudění vzduchu, dostatečná hloubka a široký výhozový tunel. Nově vyvinutý sběrací nůž pro náročné podmínky centrální Evropy (hustá, často vlhká tráva) – o 30 % lepší sběrací vlastnosti než běžně používané nože. Přední i zadní kola o dostatečném průměru zajišťují pohodlnou jízdu i na nerovném povrchu a přispívají ke snadné manévrovatelnosti stroje. Objemný koš 45 l je vzadu vybaven textilním madlem pro snadné vysypávání. Rychle sklopná řídítka pro snadný transport a skladování.
Technické parametry
Výkon motoru - pracovní (kW/HP): 2,5 / 3,4
Typ motoru: DVO 130 OHV, 4-takt
Objem motoru (ccm): 132
Záběr (cm): 40
Objem koše (l): 45, textilní
Nastavení výšky sečení: centrální, 25-75 mm, 8 pozic
Podvozek: ocel
Mulčování: Ne
Průměr kol (mm): 152 / 178
Zadní deflektor: Ne
Objem palivové nádrže (l): 0.8
Objem olejové náplně (l): 0.45
Kuličková ložiska: Ano
Indikátor plného koše: Ne
Boční deflektor: Ne
Boční výhoz: Ne
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Benzinové sekačky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 23.5 kg |
| EAN: | 8595123405266 |
| Rozměry balíku: | 670 x 500 x 400 cm |
| Druh pohonu: | Benzínový |
| Výkon motoru: | 2,5 kW |
| Záběr sečení: | 40 cm |
| Objem koše: | 45 l |
| Pojezd: | Ne |
| Pro údržbu plochy: | 800 m2 |
| Min. výška sečení: | 25 mm |
| Max. výška sečení: | 75 mm |
| Indikátor plného koše: | Ne |
| Typ motoru: | 4-taktní |
| Označení motoru: | DVO 130 OHV |
| Objem motoru: | 132 ccm |
| Startování: | Ruční |
| Šasi: | Ocelové |
| Způsob nastavení výšky sečení: | Centrální |
| Počet úrovní nastavení výšky sečení: | 8 |
| Průměr kol: | 152/178 mm |
| Boční výhoz: | Ne |
| Zadní výhoz: | Ano |
| Mulčování: | Ne |
| Typ řidítek: | Ergonomická, sklopná |
| Nastavení výšky řidítek: | Ne |
| Objem olejové náplně: | 0.4 l |
| Objem palivové nádrže: | 0,8 l |
| Garantovaná hladina akustického výkonu: | 96 db |
| Vibrace působící na obsluhu: | 9,545 m/s2 |
Jsme autorizovaný prodejce Riwall PRO
Postup při reklamaci výrobku Riwall PRO
- našim zákazníkům nabízíme možnost svozu reklamovaného výrobku přímo do smluvního servisu Riwall PRO dopravní službou DPD / DHL (je nutná dostupnost přes den v pracovních hodinách), žádost o svoz můžete poslat na náš e-mail: info@ceskazahrada.cz.
- můžete kontaktovat servisní středisko ve Vaší blízkosti viz odkaz Servisy Riwall PRO
Co je potřeba dodat k vadnému výrobku?
- Jako záruční list slouží faktura od prodejce nebo prodejní doklad o zakoupení
- Uveďte jaká je závada na výrobku
- Nezapomeňte napsat Vaši adresu a telefonní číslo, servisní technik se s Vámi může spojit a konzultovat s Vámi závadu a způsob její odstranění
Výhradní distributor značky Riwall PRO pro Českou republiku
- Firma GARLAND distributor, s.r.o.
- Adresa Hradecká 1136
- Město 506 01 Jičín
- Telefon 493 522 666
- E-mail servis@garland.cz
| Výrobní společnost : | Garland s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | GARLAND distributor, s.r.o. Šturmova 1307, 506 01 Jičín IČ: 60108461, DIČ: CZ60108461 Společnost registrovaná v OR u KS v Hradci Králové 17. 11. 1993, oddíl C, vložka 5276 |
| E-mail : | infoservis@garland.cz |
