Riwall PRO RPM 4735 - benzinová sekačka + náhradní nůž k této sekačce ZDARMA!
Kód: PM12B1901023B


Související produkty
Detailní popis produktu
RPM 4735 - multifunkční travní sekačka 4v1 s pojezdem
silný, tichý a lehký motor o objemu 146 cm3 se systémem OHV a snadným startováním
nová moderní konstrukce motoru, splňující novu emisní normu Euro 5
nízká spotřeba, vysoký točivý moment pro práci v husté trávě
robustní převodovka pojezdu
nově tvarované vysoké šasi pro perfektní sběr trávy a sekání blízko obrubníků
funkce 4v1: sběr do koše, mulčování, zadní výhoz, boční výhoz
mulčovací záslepka i boční deflektor součástí dodávky
primer-nastřikovač paliva pro snadný start
ergonomická měkčená a výškově nastavitelná řídítka
lehce sklopná řidítka a přední madlo pro snadný transport
centrální nastavení výšky sečení do 7 pozic
nejnižší pozice pro velmi nízký střih trávníku
objemný koš s plastovým topem, pohodlným madlem a odvodem vzduchu do stran (šetrné pro alergiky)
lehká konstrukce pro velmi snadnou manipulaci se strojem
přední i zadní kola o dostatečném průměru zajišťují pohodlnou jízdu i na nerovném povrchu a přispívají ke snadné manévrovatelnosti stroje
k sekačce se dodává další nůž zdarma
Podmínkou výrobce na uplatnnění prodloužené záruky 48 měsíců je placený servis stroje ve 24 měsíci od zakoupení v autorizovaném servisu Riwall PRO.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Benzinové sekačky |
|---|---|
| Záruka: | 48 měsíců (při splnění podmínek výrobce) |
| EAN: | 8595123404627 |
| Rozměry balíku: | 890 x 530 x 440 cm |
| Druh pohonu: | Benzínový |
| Výkon motoru: | 2,6 kW |
| Záběr sečení: | 46 cm |
| Objem koše: | 50 l |
| Pojezd: | Ano |
| Pro údržbu plochy: | 1000 m2 |
| Min. výška sečení: | 25 mm |
| Max. výška sečení: | 75 mm |
| Indikátor plného koše: | Ano |
| Typ motoru: | 4-taktní |
| Označení motoru: | T6 OHV |
| Objem motoru: | 146 ccm |
| Startování: | Ruční |
| Šasi: | Ocelové |
| Způsob nastavení výšky sečení: | Centrální |
| Počet úrovní nastavení výšky sečení: | 7 |
| Průměr kol: | 180/250 mm |
| Boční výhoz: | Ano |
| Zadní výhoz: | Ano |
| Mulčování: | Ano |
| Typ řidítek: | Ergonomická, sklopná |
| Nastavení výšky řidítek: | Ne |
| Objem olejové náplně: | 0,6 l |
| Objem palivové nádrže: | 0,8 l |
| Garantovaná hladina akustického výkonu: | 96 db |
| Vibrace působící na obsluhu: | 5,856 m/s2 |
Jsme autorizovaný prodejce Riwall PRO
Postup při reklamaci výrobku Riwall PRO
- našim zákazníkům nabízíme možnost svozu reklamovaného výrobku přímo do smluvního servisu Riwall PRO dopravní službou DPD / DHL (je nutná dostupnost přes den v pracovních hodinách), žádost o svoz můžete poslat na náš e-mail: info@ceskazahrada.cz.
- můžete kontaktovat servisní středisko ve Vaší blízkosti viz odkaz Servisy Riwall PRO
Co je potřeba dodat k vadnému výrobku?
- Jako záruční list slouží faktura od prodejce nebo prodejní doklad o zakoupení
- Uveďte jaká je závada na výrobku
- Nezapomeňte napsat Vaši adresu a telefonní číslo, servisní technik se s Vámi může spojit a konzultovat s Vámi závadu a způsob její odstranění
Výhradní distributor značky Riwall PRO pro Českou republiku
- Firma GARLAND distributor, s.r.o.
- Adresa Hradecká 1136
- Město 506 01 Jičín
- Telefon 493 522 666
- E-mail servis@garland.cz
| Výrobní společnost : | Garland s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | GARLAND distributor, s.r.o. Šturmova 1307, 506 01 Jičín IČ: 60108461, DIČ: CZ60108461 Společnost registrovaná v OR u KS v Hradci Králové 17. 11. 1993, oddíl C, vložka 5276 |
| E-mail : | infoservis@garland.cz |
