Riwall PRO RPM 5140 V - benzinová sekačka + náhradní nůž k této sekačce ZDARMA!
Kód: PM12B1901013B
Ihned odešleme
Objednáte-li do 08:00 hodin, zboží označené "Skladem - Ihned k odeslání" odešleme ihned a může být doručené následující pracovní den.

Doručení k Vám domů nebo výdejní místa
dopravou DPD / DPD Pickup / PPL / PPL ParcelShop už od 70 Kč

Servis EXTRA
v případě výrobní vady během záruky zajistíme odvoz výrobku přímo od zákazníka do našeho servisu
Související produkty
Detailní popis produktu
RPM 5140 V - multifunkční travní sekačka 4 v 1 s benzinovým motorem a variabilním pojezdemFunkce 4 v 1:
• sběr + mulčování + zadní výhoz + boční výhoz
Motor
• velmi silný a tichý motor 173 cm3 se systémem OHV a snadným startováním
• nízká spotřeba, vysoký točivý moment pro práci v husté trávě
• možnost zvolit jednu ze 4 rychlostí pojezdu a dokonale tak přizpůsobit sekačku Riwall podmínkám sečení (suchá tráva, mokrá tráva, přerostlá tráva, nízká tráva, mulčování ap.)
• nově tvarované šasi vyosené do strany a skloněné dopředu (jako u profesionálních strojů) pro perfektní sběr trávy a sekání i těsně u obrubníků
Další vlastnosti:
• špičková převodovka GT s dlouhou životností
• mulčovací záslepka i deflektor bočního výhozu součást dodávky
• primer-nastřikovač paliva pro snadný start
• ergonomická, měkčená, maximálně pohodlná a výškově nastavitelná řidítka
• lehce složitelná řidítka pro snadný transport
• centrální nastavení výšky sečení do 7 pozic - první dvě pozice pro tzv. anglický trávník (velmi nízký střih)
• objemný koš s plastovým topem, pohodlným madlem a odvodem vzduchu do stran (vhodné pro alergiky)
• tkanina koše s různě propustnými vrstvami zaručuje výborný sběr i při nízké propustnosti prachu (vhodné pro alergiky)
• kuličková ložiska pro minimální odpor
• velká zadní kola pro snadnou ovladatelnost a dobrý záběr
• plastová ochrana přední části stroje s integrovaným madlem pro snadné přenášení
• náhradní nůž v ceně 490 Kč jako dárek zdarma
Podmínkou výrobce na uplatnnění prodloužené záruky 48 měsíců je placený servis stroje ve 24 měsíci od zakoupení v autorizovaném servisu Riwall PRO.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Benzinové sekačky |
|---|---|
| Záruka: | 48 měsíců (při splnění podmínek výrobce) |
| EAN: | 8595123402111 |
| Rozměry balíku: | 860 x 570 x 500 cm |
| Druh pohonu: | Benzínový |
| Výkon motoru: | 3,3 kW |
| Záběr sečení: | 51 cm |
| Objem koše: | 65 l |
| Pojezd: | Ano |
| Pro údržbu plochy: | 1600 m2 |
| Min. výška sečení: | 25 mm |
| Max. výška sečení: | 75 mm |
| Indikátor plného koše: | Ne |
| Typ motoru: | 4-taktní |
| Označení motoru: | T8 OHV |
| Objem motoru: | 173 ccm |
| Startování: | Ruční |
| Šasi: | Ocelové |
| Variabilní rychlost pojezdu: | Ano |
| Způsob nastavení výšky sečení: | Centrální |
| Počet úrovní nastavení výšky sečení: | 7 |
| Průměr kol: | 180/280 mm |
| Boční výhoz: | Ano |
| Zadní výhoz: | Ano |
| Mulčování: | Ano |
| Typ řidítek: | Ergonomická, sklopná |
| Nastavení výšky řidítek: | Ano |
| Objem olejové náplně: | 0,6 l |
| Objem palivové nádrže: | 0,8 l |
| Garantovaná hladina akustického výkonu: | 98 db |
| Vibrace působící na obsluhu: | 6,16 m/s2 |
Jsme autorizovaný prodejce Riwall PRO
Postup při reklamaci výrobku Riwall PRO
- našim zákazníkům nabízíme možnost svozu reklamovaného výrobku přímo do smluvního servisu Riwall PRO dopravní službou DPD / DHL (je nutná dostupnost přes den v pracovních hodinách), žádost o svoz můžete poslat na náš e-mail: info@ceskazahrada.cz.
- můžete kontaktovat servisní středisko ve Vaší blízkosti viz odkaz Servisy Riwall PRO
Co je potřeba dodat k vadnému výrobku?
- Jako záruční list slouží faktura od prodejce nebo prodejní doklad o zakoupení
- Uveďte jaká je závada na výrobku
- Nezapomeňte napsat Vaši adresu a telefonní číslo, servisní technik se s Vámi může spojit a konzultovat s Vámi závadu a způsob její odstranění
Výhradní distributor značky Riwall PRO pro Českou republiku
- Firma GARLAND distributor, s.r.o.
- Adresa Hradecká 1136
- Město 506 01 Jičín
- Telefon 493 522 666
- E-mail servis@garland.cz
| Výrobní společnost : | Garland s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | GARLAND distributor, s.r.o. Šturmova 1307, 506 01 Jičín IČ: 60108461, DIČ: CZ60108461 Společnost registrovaná v OR u KS v Hradci Králové 17. 11. 1993, oddíl C, vložka 5276 |
| E-mail : | infoservis@garland.cz |
