Scheppach MP 132-42 - multifunkční travní sekačka 2v1 bez pojezdu
Kód: 5911248903
Ihned odešleme
Objednáte-li do 08:00 hodin, zboží označené "Skladem - Ihned k odeslání" odešleme ihned a může být doručené následující pracovní den.

Doručení k Vám domů nebo výdejní místa
dopravou DPD / DPD Pickup / PPL / PPL ParcelShop už od 70 Kč

Servis EXTRA
v případě výrobní vady během záruky zajistíme odvoz výrobku přímo od zákazníka do našeho servisu
Související produkty
Detailní popis produktu
MP 132-42 - multifunkční travní sekačka 2v1 bez pojezduBenzínová sekačka Scheppach MP 132-42 je jednoduchý, lehký a ekonomický stroj pro pozemky do cca 800 m2. Je navržena bez zbytečných příkras, zato se všemi praktickými funkcemi a s ohledem na dlouhou životnost. Základem je moderní, nízkoemisní motor o objemu 131 cm3, který snadno startuje, má nízkou spotřebu a dostatečný točivý moment na práci i ve složitějších podmínkách. Tráva se s touto sekačkou může zpracovávat několika způsoby. Buď ji lze klasicky sbírat do objemného koše nebo nebo zadním otvorem vyhazovat dozadu. Sekačka má pevné ocelové šasi se záběrem 42 cm, velká kola pro snadnou manévrovatelnost, objemný koš, snadné centrální nastavení výšky sečení jedním pohybem páky, ergonomická, nastavitelná měkčená řídítka a trysku pro snadné čištění žacího prostoru. V případě převozu nebo skladování stroje se hodí snadno složitelná řídítka.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní technika |
|---|---|
| Záruka: | 48 měsíců (při splnění podmínek výrobce) |
| Hmotnost: | 23.2 kg |
| EAN: | 4046664081906 |
| Rozměry balíku: | 720 x 520 x 460 cm |
| Druh pohonu: | Benzínový |
| Výkon motoru: | 2,4 kW |
| Záběr sečení: | 42 cm |
| Objem koše: | 45 l |
| Pojezd: | Ano |
| Pro údržbu plochy: | 800 m2 |
| Min. výška sečení: | 25 mm |
| Max. výška sečení: | 75 mm |
| Indikátor plného koše: | Ano |
| Typ motoru: | 4-taktní |
| Označení motoru: | OHV |
| Objem motoru: | 131 ccm |
| Startování: | Ruční |
| Šasi: | Ocelové |
| Způsob nastavení výšky sečení: | Centrální |
| Počet úrovní nastavení výšky sečení: | 7 |
| Průměr kol: | 178/203 mm |
| Boční výhoz: | Ne |
| Zadní výhoz: | Ano |
| Mulčování: | Ne |
| Typ řidítek: | Ergonomická, sklopná |
| Nastavení výšky řidítek: | Ano |
| Objem olejové náplně: | 0,4 l |
| Objem palivové nádrže: | 0,8 l |
| Garantovaná hladina akustického výkonu: | 96 db |
| Vibrace působící na obsluhu: | 8,125 m/s2 |
Servisní střediska Scheppach (Německo)
Postup při reklamaci výrobku Scheppach
- našim zákazníkům nabízíme možnost svozu reklamovaného výrobku přímo do smluvního servisu Scheppach dopravní službou DPD / DHL (je nutná dostupnost přes den v pracovních hodinách), žádost o svoz můžete poslat na náš e-mail: info@ceskazahrada.cz.
- můžete kontaktovat servisní středisko ve Vaší blízkosti viz odkaz Servisy Scheppach
Co je potřeba dodat k vadnému výrobku?
- Jako záruční list slouží faktura od prodejce nebo prodejní doklad o zakoupení
- Uveďte jaká je závada na výrobku
- Nezapomeňte napsat Vaši adresu a telefonní číslo, servisní technik se s Vámi může spojit a konzultovat s Vámi závadu a způsob její odstranění
Výhradní distributor značky Scheppach pro Českou republiku
- Firma GARLAND distributor, s.r.o.
- Adresa Hradecká 1136
- Město 506 01 Jičín
- Telefon493 522 666
- E-mai lservis@garland.cz
