Scheppach MR 230-61 - MiniRider se zadním / bočním výhozem a mechanickou převodovkou
Kód: 5911292901


Související produkty
Detailní popis produktu
MR 230-61 - travní rider 61 cm s zadním a bočním výhozem a mechanickou převodovkou
Výkonný minirider Scheppach MR 230-61 s benzínovým motorem nabízí široký záběr sečení 61 cm, díky čemuž si hravě poradí i s rozlehlými travnatými plochami až do plochy 2 600 m2. Ergonomicky rozmístěné prvky a nastavitelná sedačka umožní pohodlné sečení lidem různého vzrůstu. Srdcem stroje je silný čtyřtaktní motor o objemu 224 cm3 a výkonu 4,4 kW (6 koní), který zaručuje plynulý chod a spolehlivý výkon i při náročném provozu. Nastavení výšky sečení je otázkou okamžiku – pomocí centrální páky si jednoduše zvolíte jednu z pěti úrovní od 35 do 75 mm. Startování je snadné a pohodlné díky hybridnímu systému: zvolit můžete buď elektrický start, nebo klasické ruční zatažení za lanko. Sekačka je vybavena čtyřmi pojezdovými rychlostmi vpřed (1,5 / 2,0 / 4,0 / 6,0 km/h) a jednou rychlostí vzad (2,4 km/h), což usnadňuje manévrování i v členitějším terénu. Ocelové šasi zajišťuje dlouhou životnost, zatímco velký sběrný koš o objemu 150 litrů umožňuje sečení bez častého vysypávání. Sečení lze snadno aktivovat nebo vypnout podle potřeby. Díky možnosti připojení na vodu pomocí trysky na žacím ústrojí je jeho čištění snadné a rychlé. Velká nafukovací kola poskytují výbornou trakci a stabilitu i na mírně svažitých plochách (až do sklonu 10°). Stroj umožňuje sbírat trávu do koše, házet ji za sebe nebo do boku, pomocí standardně dodávaného deflektoru. Stroj se dodává s baterií 2 Aha nabíječkou z řady IXES, takže je použitelná i s jakýmkoliv aku nářadím této široké řady produktů.
Případné bezpečnostní pokyny, výstrahy a upozornění jsou součástí návodu k obsluze, který je k dispozici v sekci KE STAŽENÍ.
Kontaktní údaje výrobce / dovozce / zplnomocněného zástupce výrobce v EU:
GARLAND distributor, s.r.o.
Šturmova 1307, 50601 Jičín, Czech Republic
email: garland@garland.cz
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní technika |
|---|---|
| Záruka: | 48 měsíců (při splnění podmínek výrobce) |
| Hmotnost: | 143.5 kg |
| EAN: | 4046664252818 |
| Rozměry balíku: | 1480 x 770 x 855 cm |
| Záběr sečení: | 61 cm |
| Maximální výkon motoru: | 4.4 kW |
| Objem koše: | 150 l |
| Pro údržbu plochy: | 3000 m2 |
| Převodovka: | Mechanická |
| Počet rychlostí: | 4 vpřed / 1 vzad |
| Pracovní výkon motoru: | 3.5 kW |
| Typ motoru: | 4-taktní |
| Označení motoru: | OHV |
| Objem motoru: | 224 ccm |
| Počet válců: | 1 |
| Startování: | Elektrostart/Ruční |
| Max. výška sečení: | 75 mm |
| Min. výška sečení: | 30 mm |
| Počet úrovní nastavení výšky sečení: | 5 |
| Počet nožů: | 1 |
| Boční výhoz: | Ano |
| Zadní výhoz: | Ne |
| Mulčování: | Ano |
| Rozměr kol: | 10"x 4"-4" / 13"x 5"-6" |
| Objem olejové náplně: | 0.5 l |
| Objem palivové nádrže: | 1.8 l |
| Garantovaná hladina akustického výkonu: | 98 db |
| Vibrace působící na obsluhu: | 3.662 m/s2 |
Servisní střediska Scheppach (Německo)
Postup při reklamaci výrobku Scheppach
- našim zákazníkům nabízíme možnost svozu reklamovaného výrobku přímo do smluvního servisu Scheppach dopravní službou DPD / DHL (je nutná dostupnost přes den v pracovních hodinách), žádost o svoz můžete poslat na náš e-mail: info@ceskazahrada.cz.
- můžete kontaktovat servisní středisko ve Vaší blízkosti viz odkaz Servisy Scheppach
Co je potřeba dodat k vadnému výrobku?
- Jako záruční list slouží faktura od prodejce nebo prodejní doklad o zakoupení
- Uveďte jaká je závada na výrobku
- Nezapomeňte napsat Vaši adresu a telefonní číslo, servisní technik se s Vámi může spojit a konzultovat s Vámi závadu a způsob její odstranění
Výhradní distributor značky Scheppach pro Českou republiku
- Firma GARLAND distributor, s.r.o.
- Adresa Hradecká 1136
- Město 506 01 Jičín
- Telefon493 522 666
- E-mai lservis@garland.cz
