Scheppach MS 173-51 - benzinová sekačka
Kód: 5911259942


Detailní popis produktu
Benzínová sekačka Scheppach MS 173-51 je ideální stroj pro středně velké a větší pozemky. Je navržena na těžkou práci, dlouhou životnost, ale nezapomíná ani na všechny praktické a komfortní prvky usnadňující práci.
Základem je velký záběr 51 cm a silný motor o objemu 173 cm3, který si dobře poradí i s vyšší nebo vlhčí trávou, popřípadě s trávou s příměsí silnějších a houževnatějších plevelů. Tráva se s touto sekačkou může zpracovávat několika způsoby. Buď ji lze klasicky sbírat do objemného koše nebo (pomocí standardně dodávaného mulčovacího klínu) trávu mulčovat a vpravit jako hnojivo zpět do půdy nebo lze trávu vyhazovat bočním otvorem do strany nebo zadním otvorem dozadu.
Sekačka má pevné ocelové šasi, heavy-duty značkovou převodovku GT Transmission, větší zadní kola pro snadnou manévrovatelnost, objemný koš s indikací naplnění, snadné centrální nastavení výšky sečení jedním pohybem páky, ergonomická, nastavitelná měkčená řídítka, přední madlo a trysku pro snadné čištění žacího prostoru.
V případě převozu nebo skladování stroje se hodí snadno složitelná řídítka. Se záběrem 51 cm posekáte za hodinu zhruba 1500 m2.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Benzinové sekačky |
|---|---|
| Záruka: | 48 měsíců (při splnění podmínek výrobce) |
| Hmotnost: | 33.5 kg |
| EAN: | 4046664183303 |
| Rozměry balíku: | 865 x 580 x 440 cm |
| Druh pohonu: | Benzínový |
| Výkon motoru: | 3 kW |
| Záběr sečení: | 51 cm |
| Objem koše: | 65 l |
| Pojezd: | Ano |
| Pro údržbu plochy: | 1500 m2 |
| Min. výška sečení: | 25 mm |
| Max. výška sečení: | 75 mm |
| Indikátor plného koše: | Ano |
| Typ motoru: | 4-taktní |
| Označení motoru: | OHV |
| Objem motoru: | 173 ccm |
| Startování: | Ruční |
| Šasi: | Ocelové |
| Způsob nastavení výšky sečení: | Centrální |
| Počet úrovní nastavení výšky sečení: | 7 |
| Průměr kol: | 203/254 mm |
| Boční výhoz: | Ano |
| Zadní výhoz: | Ano |
| Mulčování: | Ano |
| Typ řidítek: | Ergonomická, sklopná |
| Nastavení výšky řidítek: | Ano |
| Objem olejové náplně: | 0,4 l |
| Objem palivové nádrže: | 0,8 l |
| Garantovaná hladina akustického výkonu: | 98 db |
| Vibrace působící na obsluhu: | 7,218 m/s2 |
Servisní střediska Scheppach (Německo)
Postup při reklamaci výrobku Scheppach
- našim zákazníkům nabízíme možnost svozu reklamovaného výrobku přímo do smluvního servisu Scheppach dopravní službou DPD / DHL (je nutná dostupnost přes den v pracovních hodinách), žádost o svoz můžete poslat na náš e-mail: info@ceskazahrada.cz.
- můžete kontaktovat servisní středisko ve Vaší blízkosti viz odkaz Servisy Scheppach
Co je potřeba dodat k vadnému výrobku?
- Jako záruční list slouží faktura od prodejce nebo prodejní doklad o zakoupení
- Uveďte jaká je závada na výrobku
- Nezapomeňte napsat Vaši adresu a telefonní číslo, servisní technik se s Vámi může spojit a konzultovat s Vámi závadu a způsob její odstranění
Výhradní distributor značky Scheppach pro Českou republiku
- Firma GARLAND distributor, s.r.o.
- Adresa Hradecká 1136
- Město 506 01 Jičín
- Telefon493 522 666
- E-mai lservis@garland.cz
