WORLD ZERO TURN - benzinový rider ZDARMA: před odesláním sestavíme / zprovozníme / dovezeme po celé ČR + 1x kvalitní olej 10W30 1l
Kód: WYRZ50XL-LC
Ihned odešleme
Objednáte-li do 08:00 hodin, zboží označené "Skladem - Ihned k odeslání" odešleme ihned a může být doručené následující pracovní den.

Doručení k Vám domů nebo výdejní místa
dopravou DPD / DPD Pickup / PPL / PPL ParcelShop už od 70 Kč

Servis EXTRA
v případě výrobní vady během záruky zajistíme odvoz výrobku přímo od zákazníka do našeho servisu
Detailní popis produktu
| Typ motoru | Loncin 2P77F |
| Výkon | 22 HP |
| Zdvihový objem | 708 cm³ |
| Převodovka | Hydro-Gear ZT-2800 |
| Šížka sečenia | 127 cm (3 nože) |
| Nastavení výšky sečení | 38 – 114 mm / 7 polôh |
| Startování | Elektrické |
| Rychlosť vpřed | 0 – 12,4 km/h |
| Rychlosť vzad | 0 – 6,5 km/h |
| Objem palivovej nádrže | 15 l |
| Předné kolečka | 13 × 5 – 6 |
| Zadní kolečka | 20 × 10 – 8 |
| Ložiska v kolech | Áno |
| Hmotnosť | 270 kg |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní technika |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 360 kg |
| EAN: | 796554128900 |
